O firmie

Firma D.H IWONA istnieje pod tą nazwą od 1991r. Lecz jej korzenie sięgają początku lat 80-tych.
Jesteśmy w 100% polską firmą.

Główną działalnością firmy jest dystrybucja materiałów budowlanych i wykończeniowych na terenie całej Polski oraz exportu do krajów m.in.: IRLANDIA, ANGLIA, NIEMCY, CHORWACJA, WŁOCHY.

W naszej bogatej ofercie znajduje się 20 000 produktów z dziedziny budownictwa.
Z przyjemnością kompleksowo obsługujemy inwestycje budowlane jednorodzinne, wielorodzinne i przemysłowe. Począwszy od doradztwa przy projektowaniu, poprzez jego budowę aż do wykończenia.

Jako pierwsza hurtownia budowlana w Polsce w 1998r stworzyliśmy nowoczesny magazyn wysokiego składowania, którego zaletą jest ogrzewanie, konieczne przy magazynowaniu produktów na bazie gipsu a w szczególności PŁYT GK.


Od 2004r. zajmujemy się dystrybucją PELLETU. Dzięki własnej flocie specjalistycznych samochodów samowyładowczych do transportu PELLETU jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno klientów detalicznych jak i duże kotłownie np. elektrociepłownie. Co roku wygrywamy przetargi na dostawy pelletu liczone w tysiącach ton.

Jesteśmy w czołówce firm dystrybucyjnych PELLETU w Polsce, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom dostępność PELLETU o każdej porze roku. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe sięgające 500 ton.
Jako nieliczni  przechowujemy PELLET w ogrzewanym magazynie wysokiego składowania, dzięki temu utrzymuje on niską wilgotność i zarazem wartość opałową.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w woj. Łódzkim Pelletu firmy 

                                   

      

Miło nam poinformować o aktualnie uzyskanym dofinansowaniu:

                            
Projekt:
Opracowanie projektów czterech wkładów kominkowych opalanych peletami oraz wykonanie ich badań certyfikacyjnych.

Program:
Wsparcie w ramach dużego bonu EDYCJA 2015

Źródło finansowania:
Zadanie współfinansowane ze środków budżetu państwa w ramach dotacj celowej
 
Co ulepszyć?
Jeśli posiadają Państwo jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu, albo posiadają Państwo sugestie zmian, będziemy wdzięczni za wysłanie do nas wiadomości z ich opisem.
Dziękujemy za przesłanie wiadomości.